wanna narożna lewa deante silia 150x75 owalna biały kds_015l
Nr kat. 100414775







opis produktu
150 cm x 75 cm, 160 cm x 75 cm
i 170 cm x 75 cm

150 cm x 75 cm
160cm x 75 cm
170 cm x 75 cm
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: |
|
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 150 cm |
| Kolekcja: | Silia |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Wymiar opakowania [cm]: | 155X79X61 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Marka: | Deante |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Głębokość: | 43 cm |
| Pojemność wanny: | 199 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | KDS_015L |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 56 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi







opis produktu
150 cm x 75 cm, 160 cm x 75 cm
i 170 cm x 75 cm

150 cm x 75 cm
160cm x 75 cm
170 cm x 75 cm
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: |
|
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 150 cm |
| Kolekcja: | Silia |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Wymiar opakowania [cm]: | 155X79X61 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Marka: | Deante |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Głębokość: | 43 cm |
| Pojemność wanny: | 199 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | KDS_015L |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 56 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna narożna lewa deante silia 150x75 owalna biały kds_015l
Nr kat. 100414775
Cena katalogowa: 4 999 zł/szt
Strona wanny:
Narożna lewa1 szt.
opis produktu
150 cm x 75 cm, 160 cm x 75 cm
i 170 cm x 75 cm

150 cm x 75 cm
160cm x 75 cm
170 cm x 75 cm
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: |
|
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 150 cm |
| Kolekcja: | Silia |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Wymiar opakowania [cm]: | 155X79X61 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Marka: | Deante |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Głębokość: | 43 cm |
| Pojemność wanny: | 199 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | KDS_015L |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 56 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


