wanna narożna lewa deante silia 160x75 owalna biały kds_016l
Nr kat. 100413398
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: |
|
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 160 cm |
| Kolekcja: | Silia |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Wymiar opakowania [cm]: | 162X79X61 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Marka: | Deante |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Głębokość: | 43 cm |
| Pojemność wanny: | 216 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | KDS_016L |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 58 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: |
|
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 160 cm |
| Kolekcja: | Silia |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Wymiar opakowania [cm]: | 162X79X61 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Marka: | Deante |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Głębokość: | 43 cm |
| Pojemność wanny: | 216 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | KDS_016L |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 58 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna narożna lewa deante silia 160x75 owalna biały kds_016l
Nr kat. 100413398
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











