umywalka dla niepełnosprawnych cersanit etiuda 66x55 cm asymetryczna biały połysk k11-0041
Nr kat. 100171938





opis produktu
Prostokątna umywalka ETIUDA 65 wykonana została z wysokiej jakości ceramiki. Przeznaczona jest do montażu na ramie uchylnej lub na specjalnym stelażu. Model stanowi część serii ETIUDA, która została zaprojektowana z myślą o osobach starszych i z ograniczoną sprawnością ruchową. Specjalne profilowanie frontu pozwala na komfortowe używanie. Umywalka została wyposażona w centralnie usytuowany otwór na baterię i przelew.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Dla niepełnosprawnych |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Etiuda |
| Produkt dla niepełnosprawnych: | Tak |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 66 cm |
| Wysokość: | 15.5 cm |
| Głębokość : | 55 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | K11-0041 |
| Waga brutto: | 23.983 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu
Prostokątna umywalka ETIUDA 65 wykonana została z wysokiej jakości ceramiki. Przeznaczona jest do montażu na ramie uchylnej lub na specjalnym stelażu. Model stanowi część serii ETIUDA, która została zaprojektowana z myślą o osobach starszych i z ograniczoną sprawnością ruchową. Specjalne profilowanie frontu pozwala na komfortowe używanie. Umywalka została wyposażona w centralnie usytuowany otwór na baterię i przelew.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Dla niepełnosprawnych |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Etiuda |
| Produkt dla niepełnosprawnych: | Tak |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 66 cm |
| Wysokość: | 15.5 cm |
| Głębokość : | 55 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | K11-0041 |
| Waga brutto: | 23.983 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka dla niepełnosprawnych cersanit etiuda 66x55 cm asymetryczna biały połysk k11-0041
Nr kat. 100171938
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Prostokątna umywalka ETIUDA 65 wykonana została z wysokiej jakości ceramiki. Przeznaczona jest do montażu na ramie uchylnej lub na specjalnym stelażu. Model stanowi część serii ETIUDA, która została zaprojektowana z myślą o osobach starszych i z ograniczoną sprawnością ruchową. Specjalne profilowanie frontu pozwala na komfortowe używanie. Umywalka została wyposażona w centralnie usytuowany otwór na baterię i przelew.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Dla niepełnosprawnych |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Etiuda |
| Produkt dla niepełnosprawnych: | Tak |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 66 cm |
| Wysokość: | 15.5 cm |
| Głębokość : | 55 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | K11-0041 |
| Waga brutto: | 23.983 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


