stół rozkładany st12 dąb cremona cotta / czarny
Nr kat. 100508549
Stoły
Meble
Meble do salonu
Stoły drewniane bielone
Stoły rozkładane
Stoły prostokątne
Stoły do jadalnii
Meble do jadalni
Stoły skandynawskie
Stoły drewniane naturalne
Stoły do kuchni
Meble do kuchni
Stoły do salonu
Stoły nowoczesne
Stoły na 10 osób (10 krzeseł)
Stoły czarne
Stoły rustykalne
Stoły industrialne
Stoły w stylu klasycznym
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Kolumna |
| Kolor: | Drewniane bielone |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 10 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 200 cm |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb cremona cotta |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Wysokość: | 76.5 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Stoły
Meble
Meble do salonu
Stoły drewniane bielone
Stoły rozkładane
Stoły prostokątne
Stoły do jadalnii
Meble do jadalni
Stoły skandynawskie
Stoły drewniane naturalne
Stoły do kuchni
Meble do kuchni
Stoły do salonu
Stoły nowoczesne
Stoły na 10 osób (10 krzeseł)
Stoły czarne
Stoły rustykalne
Stoły industrialne
Stoły w stylu klasycznym
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Kolumna |
| Kolor: | Drewniane bielone |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 10 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 200 cm |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb cremona cotta |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Wysokość: | 76.5 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany st12 dąb cremona cotta / czarny
Nr kat. 100508549
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











