stół gaston 100(135)x100 czarny mat / czarny efekt marmuru
Nr kat. 100491186
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Signal Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 100 cm |
| Szerokość blatu: | 100 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 135 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | MDF laminowany |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Dopuszczalne obciążenie: | 50 kg |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Signal Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 100 cm |
| Szerokość blatu: | 100 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 135 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | MDF laminowany |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Dopuszczalne obciążenie: | 50 kg |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół gaston 100(135)x100 czarny mat / czarny efekt marmuru
Nr kat. 100491186
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








