szafka dolna szufladowa pod zlew siena 90x82 cm mdf lakier biały połysk metabox
Nr kat. 100285385
opis produktu
SIENA SZAFKA DOLNA DZS-90_METABOX BIAŁY POŁYSK to szafka dolna do kuchni z pojedynczą szufladą na prowadnicach Blum Antaro o maksymalnym obciążeniu 30 kg. Prezentowana szafka dolna do kuchni mierzy 90 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości. Kolekcja kuchni Komfort dedykowana aranżacjom nowoczesnym, glamour, nowojorskim i eklektycznym – łączy wyjątkowy design z funkcjonalnością. Meble kuchenne białe to ponadczasowe rozwiązanie, które za sprawą połyskującej powierzchni – wniesie do wnętrza rozświetlenie oraz wrażenie większej przestrzeni.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki dolne do kuchni
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 90cm
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu nowojorskim
Biały
90 cm
Szafka dolna
Siena biały połysk
Loftowy
Nowoczesny
Nowojorski
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Siena biały połysk |
|---|---|
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SIENA SZAFKA DOLNA DZS-90_METABOX BIAŁY POŁYSK to szafka dolna do kuchni z pojedynczą szufladą na prowadnicach Blum Antaro o maksymalnym obciążeniu 30 kg. Prezentowana szafka dolna do kuchni mierzy 90 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości. Kolekcja kuchni Komfort dedykowana aranżacjom nowoczesnym, glamour, nowojorskim i eklektycznym – łączy wyjątkowy design z funkcjonalnością. Meble kuchenne białe to ponadczasowe rozwiązanie, które za sprawą połyskującej powierzchni – wniesie do wnętrza rozświetlenie oraz wrażenie większej przestrzeni.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki dolne do kuchni
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 90cm
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu nowojorskim
Biały
90 cm
Szafka dolna
Siena biały połysk
Loftowy
Nowoczesny
Nowojorski
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Siena biały połysk |
|---|---|
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna szufladowa pod zlew siena 90x82 cm mdf lakier biały połysk metabox
Nr kat. 100285385
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






