słupek siena 2 szuflady 60x197 cm mdf lakier biały mat modernbox
Nr kat. 100396321
opis produktu
SIENA SŁUPEK DS2-60-197 MODERNBOX BIAŁY MAT to jedna z naszych najnowszych propozycji meblowych. Słupek jest utrzymany w eleganckim stylu w kolorze białym matowym. Wykończenie wysokiej jakości powoduje, że produkt wygląda nowocześnie, a jednocześnie jego design pozwala dopasować go do każdej kuchni. Szerokość produktu wynosi 60 cm, wysokość 207 cm, a głębokość 58 cm. Słupek posiada dodatkowo 2 szuflady z systemem cichego domyku. Siena Słupek DS2-60-197 MODERNBOX to idealny wybór do każdego mieszkania ze względu na zastosowane rozwiązania i atrakcyjny design. Produkt wykonany z materiałów wysokiej jakości zapewnia trwałość i wygodę użytkowania.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Siena biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SIENA SŁUPEK DS2-60-197 MODERNBOX BIAŁY MAT to jedna z naszych najnowszych propozycji meblowych. Słupek jest utrzymany w eleganckim stylu w kolorze białym matowym. Wykończenie wysokiej jakości powoduje, że produkt wygląda nowocześnie, a jednocześnie jego design pozwala dopasować go do każdej kuchni. Szerokość produktu wynosi 60 cm, wysokość 207 cm, a głębokość 58 cm. Słupek posiada dodatkowo 2 szuflady z systemem cichego domyku. Siena Słupek DS2-60-197 MODERNBOX to idealny wybór do każdego mieszkania ze względu na zastosowane rozwiązania i atrakcyjny design. Produkt wykonany z materiałów wysokiej jakości zapewnia trwałość i wygodę użytkowania.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Siena biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek siena 2 szuflady 60x197 cm mdf lakier biały mat modernbox
Nr kat. 100396321
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać








