szafka dolna rimini prawa 45x82 cm mdf lakier biały połysk cichy domyk blum
Nr kat. 100231808
![[X]RIMINI SZA P D-45 BIA POŁ](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EDB8D95DC11FCE96BA3%26compId%3D100231808_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
System kuchenny Rimini lakier biały połysk
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Meble kuchenne 45cm
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu nowojorskim
Biały
45 cm
Szafka dolna
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Nowojorski
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Rimini lakier biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[X]RIMINI SZA P D-45 BIA POŁ](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EDB8D95DC11FCE96BA3%26compId%3D100231808_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
System kuchenny Rimini lakier biały połysk
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Meble kuchenne 45cm
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu nowojorskim
Biały
45 cm
Szafka dolna
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Nowojorski
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Rimini lakier biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna rimini prawa 45x82 cm mdf lakier biały połysk cichy domyk blum
Nr kat. 100231808
1 szt1,00szt
1 szt1,00szt
opis produktu
RIMINI SZAFKA DOLNA PRAWA D-45 BIAŁY POŁYSK świetnie sprawdzi się w nowocześnie wyposażonymi pomieszczeniu kuchennym. Wyróżnia się białą kolorystyką o wysokim połysku. Produkt posiada pojedyncze drzwi z frezowanym uchwytem ułatwiającym codzienne użytkowanie. W jego wnętrzu można umieścić naczynia bądź artykuły spożywcze. Dodatkowo mebel wyposażono w eleganckie nóżki gwarantujące stabilność całej konstrukcji. Prezentowany model najlepiej prezentuje się skompletowany wraz z pozostałymi elementami wyposażenia z kolekcji RIMINI. Prawa wersja szafki dolnej dostępna jest o wymiarach 45cm x 82cm x 53cm.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
System kuchenny Rimini lakier biały połysk
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Meble kuchenne 45cm
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu nowojorskim
Biały
45 cm
Szafka dolna
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Nowojorski
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Rimini lakier biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


