szafka dolna szufladowa pod zlew rimini 90x82 cm mdf lakier biały połysk cichy domyk modernbox
Nr kat. 100232240
![[X]RIMINI SZA ZLEW DZS-90_MOD BIA POŁ](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EDB88CC40B3ECFDB5A5%26compId%3D100232240_rimini-szafka-dolna-zlew-dzs-90-modern-bialy-mat_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
System kuchenny Rimini lakier biały połysk
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki zlewozmywakowe do kuchni
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 90cm
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu nowojorskim
Biały
90 cm
Szafka zlewozmywakowa
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Nowojorski
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Rimini lakier biały połysk |
|---|---|
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka zlewozmywakowa |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[X]RIMINI SZA ZLEW DZS-90_MOD BIA POŁ](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EDB88CC40B3ECFDB5A5%26compId%3D100232240_rimini-szafka-dolna-zlew-dzs-90-modern-bialy-mat_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
System kuchenny Rimini lakier biały połysk
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki zlewozmywakowe do kuchni
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 90cm
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu nowojorskim
Biały
90 cm
Szafka zlewozmywakowa
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Nowojorski
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Rimini lakier biały połysk |
|---|---|
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka zlewozmywakowa |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna szufladowa pod zlew rimini 90x82 cm mdf lakier biały połysk cichy domyk modernbox
Nr kat. 100232240
1 szt1,00szt
1 szt1,00szt
opis produktu
SZAFKA DOLNA POD ZLEWOZMYWAK RIMINI DZS-90_MODERN BIAŁY POŁYSK posiada drzwiczki wyposażone w cichy domyk umożliwiający ich delikatne zamykanie. Biały front z połyskiem wykonany jest z lakierowanej płyty MDF. To drewnopodobny materiał. Jego gładka i nieporowata powierzchnia nie chłonie zabrudzeń. Łatwo utrzymasz ją w czystości. Doskonale sprawdza się w tak wymagającym pomieszczeniu jakim jest kuchnia. Jest odporna na zatłuszczenia i wilgoć. SZAFKA DOLNA POD ZLEWOZMYWAK RIMINI DZS-90_MODERN BIAŁY POŁYSK nadaje się do samodzielnego montażu. Jej szerokość wynosi 90 cm, wysokość 82 cm i głębokość 53 cm.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
System kuchenny Rimini lakier biały połysk
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki zlewozmywakowe do kuchni
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 90cm
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu nowojorskim
Biały
90 cm
Szafka zlewozmywakowa
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Nowojorski
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Rimini lakier biały połysk |
|---|---|
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka zlewozmywakowa |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


