panele podłogowe faus płytka traditional retro s180024 ac6 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100138473
opis produktu
Panele podłogowe FAUS Traditional Retro łączą wzór inspirowany historycznymi płytkami ceramicznymi z najwyższą klasą ścieralności AC6. Format 39x118 cm pozwala na stworzenie efektownej podłogi o charakterze vintage. Grubość 8 mm zapewnia stabilność konstrukcji odpornej na odkształcenia. Wyjątkowa odporność sprawia, że panele zachowują estetyczny wygląd nawet w obiektach komercyjnych o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdą płytkę, nadając podłodze uporządkowany charakter. Struktura kamienia wiernie odwzorowuje fakturę ceramicznych płytek. Wodoodporna konstrukcja umożliwia montaż w kuchni czy łazience bez obaw o uszkodzenia. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W zapewnia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym. Aż 33-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Retro |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 33 lata |
| Rozmiar: | 0.39 x 1.18 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Kamień / Płytka |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe FAUS Traditional Retro łączą wzór inspirowany historycznymi płytkami ceramicznymi z najwyższą klasą ścieralności AC6. Format 39x118 cm pozwala na stworzenie efektownej podłogi o charakterze vintage. Grubość 8 mm zapewnia stabilność konstrukcji odpornej na odkształcenia. Wyjątkowa odporność sprawia, że panele zachowują estetyczny wygląd nawet w obiektach komercyjnych o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdą płytkę, nadając podłodze uporządkowany charakter. Struktura kamienia wiernie odwzorowuje fakturę ceramicznych płytek. Wodoodporna konstrukcja umożliwia montaż w kuchni czy łazience bez obaw o uszkodzenia. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W zapewnia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym. Aż 33-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Retro |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 33 lata |
| Rozmiar: | 0.39 x 1.18 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Kamień / Płytka |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe faus płytka traditional retro s180024 ac6 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100138473
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Pamiętaj o





