lampa sufitowa medusa 107930 3xe27 czarna
Nr kat. 100423255
opis produktu
Oprawa sufitowa Medusa 107930 3Xe27 to model, który wpisuje się w charakter wnętrz w stylu loft, nowoczesnym, industrialnym, a także skandynawskim i eklektycznym. Prosta, ale wyrazista propozycja marki Markslojd prezentuje minimalistyczną i abstrakcyjną formę w postaci rozgałęzionych przewodów. Model z gwintem E27 eksponuje żarówki, nadając im dekoracyjny charakter. Wymiary oprawy sufitowej Medusa wynoszą 44 cm średnicy oraz 44 cm wysokości. Odporny na uszkodzenia mechaniczne model ze stali stanowi gwarancję trwałości. Oświetlenie wewnętrzne występuje w ofercie bez żarówek.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Średnica: | 44 cm |
| Szerokość: | 44 cm |
| Długość: | 44 cm |
| Wysokość: | 44 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 20 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MEDUSA |
| Produkt Eko: | Nie |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Oprawa sufitowa Medusa 107930 3Xe27 to model, który wpisuje się w charakter wnętrz w stylu loft, nowoczesnym, industrialnym, a także skandynawskim i eklektycznym. Prosta, ale wyrazista propozycja marki Markslojd prezentuje minimalistyczną i abstrakcyjną formę w postaci rozgałęzionych przewodów. Model z gwintem E27 eksponuje żarówki, nadając im dekoracyjny charakter. Wymiary oprawy sufitowej Medusa wynoszą 44 cm średnicy oraz 44 cm wysokości. Odporny na uszkodzenia mechaniczne model ze stali stanowi gwarancję trwałości. Oświetlenie wewnętrzne występuje w ofercie bez żarówek.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Średnica: | 44 cm |
| Szerokość: | 44 cm |
| Długość: | 44 cm |
| Wysokość: | 44 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 20 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MEDUSA |
| Produkt Eko: | Nie |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa sufitowa medusa 107930 3xe27 czarna
Nr kat. 100423255
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



