mozaika grava graphite mat bs rectified 29,8x29,8 opoczno
Nr kat. 100184688

opis produktu
MOZAIKA GRAVA GRAPHITE MAT BS RECT 29,8X29,8 OPOCZNO to rodzaj płytki podłogowej. Utrzymana jest w kolorze grafitu o wzorze betonu. Jej powierzchnia została wykończona w macie. Jest płytką rektyfikowaną dzięki czemu daje niezwykły efekt aranżacyjny w postaci równej i płaskiej powierzchni. MOZAIKA GRAVA GRAPHITE MAT BS RECT 29,8X29,8 OPOCZNO ma właściwości mrozoodporne. Jej poziom antypoślizgowości wynosi R10. Może być montowana na podłożu z ogrzewaniem podłogowym. MOZAIKA GRAVA GRAPHITE MAT BS RECT 29,8X29,8 OPOCZNO jest płytką ceramiczną, która jest wytrzymała. Charakteryzuje ją duża wytrzymałość. Jest odporna na ścieranie i zarysowania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Grava |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 29.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Rodzaj płytki: | ND. |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
MOZAIKA GRAVA GRAPHITE MAT BS RECT 29,8X29,8 OPOCZNO to rodzaj płytki podłogowej. Utrzymana jest w kolorze grafitu o wzorze betonu. Jej powierzchnia została wykończona w macie. Jest płytką rektyfikowaną dzięki czemu daje niezwykły efekt aranżacyjny w postaci równej i płaskiej powierzchni. MOZAIKA GRAVA GRAPHITE MAT BS RECT 29,8X29,8 OPOCZNO ma właściwości mrozoodporne. Jej poziom antypoślizgowości wynosi R10. Może być montowana na podłożu z ogrzewaniem podłogowym. MOZAIKA GRAVA GRAPHITE MAT BS RECT 29,8X29,8 OPOCZNO jest płytką ceramiczną, która jest wytrzymała. Charakteryzuje ją duża wytrzymałość. Jest odporna na ścieranie i zarysowania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Grava |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 29.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Rodzaj płytki: | ND. |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mozaika grava graphite mat bs rectified 29,8x29,8 opoczno
Nr kat. 100184688
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
MOZAIKA GRAVA GRAPHITE MAT BS RECT 29,8X29,8 OPOCZNO to rodzaj płytki podłogowej. Utrzymana jest w kolorze grafitu o wzorze betonu. Jej powierzchnia została wykończona w macie. Jest płytką rektyfikowaną dzięki czemu daje niezwykły efekt aranżacyjny w postaci równej i płaskiej powierzchni. MOZAIKA GRAVA GRAPHITE MAT BS RECT 29,8X29,8 OPOCZNO ma właściwości mrozoodporne. Jej poziom antypoślizgowości wynosi R10. Może być montowana na podłożu z ogrzewaniem podłogowym. MOZAIKA GRAVA GRAPHITE MAT BS RECT 29,8X29,8 OPOCZNO jest płytką ceramiczną, która jest wytrzymała. Charakteryzuje ją duża wytrzymałość. Jest odporna na ścieranie i zarysowania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Grava |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 29.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Rodzaj płytki: | ND. |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


