mozaika 29,55x29,55 dry river grafitowa opoczno
Nr kat. 100180501
opis produktu
Kolekcja Dry River marki Cersanit prezentuj płytki imitujące beton w różnorodnych i ciekawych kombinacjach. Powyższy model płytki zachowany jest w głębokim odcieniu grafitowym i wzbogacony połyskującymi drobinkami. Ponadto płytka w kwadratowym formacie o wymiarach 29,55 cm szerokości, 29,55 cm długości oraz 0,8 cm grubości dzielona jest jasną linią na wąskie i efektowne prostokąty. Płytki są mrozoodporne, nie nadają się do stosowania przy systemie ogrzewania podłogowego. W paczce znajduje się 12 sztuk produktu.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Imitujące beton |
|---|---|
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Dry River |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Typ produktu: | Mozaika |
| Długość: | 29.6 cm |
| Szerokość: | 29.6 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kolekcja Dry River marki Cersanit prezentuj płytki imitujące beton w różnorodnych i ciekawych kombinacjach. Powyższy model płytki zachowany jest w głębokim odcieniu grafitowym i wzbogacony połyskującymi drobinkami. Ponadto płytka w kwadratowym formacie o wymiarach 29,55 cm szerokości, 29,55 cm długości oraz 0,8 cm grubości dzielona jest jasną linią na wąskie i efektowne prostokąty. Płytki są mrozoodporne, nie nadają się do stosowania przy systemie ogrzewania podłogowego. W paczce znajduje się 12 sztuk produktu.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Imitujące beton |
|---|---|
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Dry River |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Typ produktu: | Mozaika |
| Długość: | 29.6 cm |
| Szerokość: | 29.6 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mozaika 29,55x29,55 dry river grafitowa opoczno
Nr kat. 100180501
Przeglądaj inne z kolekcji



