mozaika 19x30,6 prime jasna szara opoczno
Nr kat. 100156851


opis produktu
Jasnoszary odcień podłogi oraz wytłoczone trapezowe kształty idealnie sprawdzą się jako pokrycie podłogi w nowoczesnych wnętrzach. Od teraz może mieć podłogę o drewnianym wzorze nawet w łazience lub na tarasie, ze względu na bardzo wysoką wytrzymałość płytek podłogowych PRIME LIGHT GREY TRAPEZE 19X30,6. Produkt ten posiada także właściwości antypoślizgowe, które pozwalają na bezpieczne użytkowanie podłogi. Warto zwrócić uwagę na to, iż produkt marki Opoczno jest produkowany z najwyższej jakości materiałów, więc będzie służył w Twoim domu przez długi czas zachowując swój estetyczny wygląd. Producent zapewnia 6 lat gwarancji na płytki. Są one przystosowane do ogrzewania podłogowego.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Imitujące drewno |
|---|---|
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Prime |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Typ produktu: | Mozaika |
| Długość: | 19 cm |
| Szerokość: | 30.6 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 5 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 45x45 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Jasnoszary odcień podłogi oraz wytłoczone trapezowe kształty idealnie sprawdzą się jako pokrycie podłogi w nowoczesnych wnętrzach. Od teraz może mieć podłogę o drewnianym wzorze nawet w łazience lub na tarasie, ze względu na bardzo wysoką wytrzymałość płytek podłogowych PRIME LIGHT GREY TRAPEZE 19X30,6. Produkt ten posiada także właściwości antypoślizgowe, które pozwalają na bezpieczne użytkowanie podłogi. Warto zwrócić uwagę na to, iż produkt marki Opoczno jest produkowany z najwyższej jakości materiałów, więc będzie służył w Twoim domu przez długi czas zachowując swój estetyczny wygląd. Producent zapewnia 6 lat gwarancji na płytki. Są one przystosowane do ogrzewania podłogowego.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Imitujące drewno |
|---|---|
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Prime |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Typ produktu: | Mozaika |
| Długość: | 19 cm |
| Szerokość: | 30.6 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 5 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 45x45 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mozaika 19x30,6 prime jasna szara opoczno
Nr kat. 100156851
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Jasnoszary odcień podłogi oraz wytłoczone trapezowe kształty idealnie sprawdzą się jako pokrycie podłogi w nowoczesnych wnętrzach. Od teraz może mieć podłogę o drewnianym wzorze nawet w łazience lub na tarasie, ze względu na bardzo wysoką wytrzymałość płytek podłogowych PRIME LIGHT GREY TRAPEZE 19X30,6. Produkt ten posiada także właściwości antypoślizgowe, które pozwalają na bezpieczne użytkowanie podłogi. Warto zwrócić uwagę na to, iż produkt marki Opoczno jest produkowany z najwyższej jakości materiałów, więc będzie służył w Twoim domu przez długi czas zachowując swój estetyczny wygląd. Producent zapewnia 6 lat gwarancji na płytki. Są one przystosowane do ogrzewania podłogowego.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Imitujące drewno |
|---|---|
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Prime |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Typ produktu: | Mozaika |
| Długość: | 19 cm |
| Szerokość: | 30.6 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 5 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 45x45 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieZdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


