mozaika 19x30,6 prime biała opoczno
Nr kat. 100156846
opis produktu
Jeśli marzysz o połączeniu drewnianego wzoru z wyjątkową wytrzymałością to mamy dla Ciebie produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Płytki podłogowe PRIME WHITE TRAPEZE 19X30,6 rozjaśnią wnętrze i będą elementem dekoracyjnym wnętrza, dzięki geometrycznym kształtom. Warto zwrócić uwagę na właściwości produktu, gdyż jest on bardzo odporny na zabrudzenia, mróz oraz ścieranie. Te właśnie cechy pozwalają układać płytki w domowych wnętrzach, ale także na balkonach lub tarasach. Płytki ceramiczne marki Opoczno zostały przystosowane do montażu na ogrzewaniu podłogowym oraz mają gwarancję na 6 lat.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Imitujące drewno |
|---|---|
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Prime |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Typ produktu: | Mozaika |
| Długość: | 19 cm |
| Szerokość: | 30.6 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 45x45 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Jeśli marzysz o połączeniu drewnianego wzoru z wyjątkową wytrzymałością to mamy dla Ciebie produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Płytki podłogowe PRIME WHITE TRAPEZE 19X30,6 rozjaśnią wnętrze i będą elementem dekoracyjnym wnętrza, dzięki geometrycznym kształtom. Warto zwrócić uwagę na właściwości produktu, gdyż jest on bardzo odporny na zabrudzenia, mróz oraz ścieranie. Te właśnie cechy pozwalają układać płytki w domowych wnętrzach, ale także na balkonach lub tarasach. Płytki ceramiczne marki Opoczno zostały przystosowane do montażu na ogrzewaniu podłogowym oraz mają gwarancję na 6 lat.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Imitujące drewno |
|---|---|
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Prime |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Typ produktu: | Mozaika |
| Długość: | 19 cm |
| Szerokość: | 30.6 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 45x45 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mozaika 19x30,6 prime biała opoczno
Nr kat. 100156846
Przeglądaj inne z kolekcji



