szafka dolna narożna matera 105-120x82 cm mdf folia granatowy mat cichy domyk blum
Nr kat. 100407988
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne granatowe
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Kolekcje kuchni modułowych
Szafki dolne narożne do kuchni
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Meble kuchenne 105cm
Granatowy
105 cm
Szafka dolna narożna
Klasyczny
Tradycyjny
Matera granatowy mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Matera granatowy mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Granatowy |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 105 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Granatowy mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne granatowe
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Kolekcje kuchni modułowych
Szafki dolne narożne do kuchni
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Meble kuchenne 105cm
Granatowy
105 cm
Szafka dolna narożna
Klasyczny
Tradycyjny
Matera granatowy mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Matera granatowy mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Granatowy |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 105 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Granatowy mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna narożna matera 105-120x82 cm mdf folia granatowy mat cichy domyk blum
Nr kat. 100407988
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Kolekcja Matera to propozycja dla osób lubiących klasyczne meble kuchenne. Głęboko frezowane fronty podkreślą wyjątkowy charakter kuchni która występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz granatowym.
Kolekcja Matera to propozycja dla osób lubiących klasyczne meble kuchenne. Głęboko frezowane fronty podkreślą wyjątkowy charakter kuchni która występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz granatowym.






