szafka dolna london 1 szuflada 40x82 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100232918
opis produktu
Jednym z najbardziej funkcjonalnych i estetycznych wyborów do każdej kuchni jest SZAFKA DOLNA D1S-40_BLUM BIAŁY MAT z serii LONDON. Posiada pojedynczą szufladę, która stanowi idealne miejsce do przechowywania akcesoriów i przyborów kuchennych. W dolnej szafce można umieścić artykuły spożywcze lub naczynia. Prezentowany model charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i solidnością. Dzięki temu zachowa swój oryginalny, biały kolor przez cały okres eksploatacji. Warto wspomnieć także o tym, że mebel wyposażono w system cichego domyku, co zabezpiecza go przed trzaskaniem i uszkodzeniami mechanicznymi.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu glamour
Meble kuchenne 40cm
System kuchenny London lakier biały mat
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Meble kuchenne w stylu amerykańskim
Meble kuchenne w stylu hampton
Biały
40 cm
Szafka z szufladami
Meble kuchenne w stylu angielskim
Angielski
Klasyczny
Glamour
Amerykański
Hampton
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | London lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Ilość półek: | 1 |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Jednym z najbardziej funkcjonalnych i estetycznych wyborów do każdej kuchni jest SZAFKA DOLNA D1S-40_BLUM BIAŁY MAT z serii LONDON. Posiada pojedynczą szufladę, która stanowi idealne miejsce do przechowywania akcesoriów i przyborów kuchennych. W dolnej szafce można umieścić artykuły spożywcze lub naczynia. Prezentowany model charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i solidnością. Dzięki temu zachowa swój oryginalny, biały kolor przez cały okres eksploatacji. Warto wspomnieć także o tym, że mebel wyposażono w system cichego domyku, co zabezpiecza go przed trzaskaniem i uszkodzeniami mechanicznymi.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu glamour
Meble kuchenne 40cm
System kuchenny London lakier biały mat
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Meble kuchenne w stylu amerykańskim
Meble kuchenne w stylu hampton
Biały
40 cm
Szafka z szufladami
Meble kuchenne w stylu angielskim
Angielski
Klasyczny
Glamour
Amerykański
Hampton
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | London lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Ilość półek: | 1 |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna london 1 szuflada 40x82 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100232918
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Kolekcja London to ponadczasowy klasyk wśród mebli kuchennych. Białe fronty z delikatnym frezem to idealne połączenie elegancji i nutki nowoczesności. Meble kuchenne z kolekcji London dostępne są w różnych rozmiarach dzięki czemu możesz stworzyć kuchnie dostosowaną do Twoich potrzeb.
Kolekcja London to ponadczasowy klasyk wśród mebli kuchennych. Białe fronty z delikatnym frezem to idealne połączenie elegancji i nutki nowoczesności. Meble kuchenne z kolekcji London dostępne są w różnych rozmiarach dzięki czemu możesz stworzyć kuchnie dostosowaną do Twoich potrzeb.







