lampa wisząca pekka 1 / 1xg9 biały/naturalne drewno
Nr kat. 100504499
opis produktu
Lampa PEKKA to nowoczesne i eleganckie oświetlenie, które doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrzarskimi. Charakteryzuje się minimalistycznym designem, gdzie biała kula z mlecznego szkła jest połączona z naturalnym drewnem. Lampa dostępna jest zarówno w wersji pojedynczej, jak i potrójnej, co umożliwia jej zastosowanie w różnych przestrzeniach. Doskonała do salonu, jadalni czy sypialni, lampa PEKKA doda ciepła i przytulności każdemu wnętrzu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 11 cm |
| Długość: | 11 cm |
| Wysokość: | 124 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Kule |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | PEKKA |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa PEKKA to nowoczesne i eleganckie oświetlenie, które doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrzarskimi. Charakteryzuje się minimalistycznym designem, gdzie biała kula z mlecznego szkła jest połączona z naturalnym drewnem. Lampa dostępna jest zarówno w wersji pojedynczej, jak i potrójnej, co umożliwia jej zastosowanie w różnych przestrzeniach. Doskonała do salonu, jadalni czy sypialni, lampa PEKKA doda ciepła i przytulności każdemu wnętrzu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 11 cm |
| Długość: | 11 cm |
| Wysokość: | 124 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Kule |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | PEKKA |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca pekka 1 / 1xg9 biały/naturalne drewno
Nr kat. 100504499
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






























