lampa stołowa winter 705943 12x dioda led biała
Nr kat. 100356916
opis produktu
Przygotowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie – lampa stołowa Winter 705943. Dzięki 12 diodom LED stanie się ona nieodłącznym elementem twojego wnętrza. Jej niezwykle nowoczesny styl i biały kolor, subtelnie wpasuje się w Twoje wnętrze. Wykonana ze stopu metali, grubsza od innych lamp, jest solidna i trwała. Jest to produkt ekologiczny, który nie ujmuje komfortu Twojego wnętrza. Dodatkowo zwróć uwagę, że jej wymiary to 15 cm (Dł.) x 59 cm (Szer.) x 65 cm (Wys.) – są idealne do Twojego stolika, by dodać przytulności do każdego pomieszczenia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Średnica: | 59 cm |
| Szerokość: | 15 cm |
| Długość: | 59 cm |
| Wysokość: | 65 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 12 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Wykończenie: | Świąteczne |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | WINTER |
| Produkt Eko: | Tak |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Przygotowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie – lampa stołowa Winter 705943. Dzięki 12 diodom LED stanie się ona nieodłącznym elementem twojego wnętrza. Jej niezwykle nowoczesny styl i biały kolor, subtelnie wpasuje się w Twoje wnętrze. Wykonana ze stopu metali, grubsza od innych lamp, jest solidna i trwała. Jest to produkt ekologiczny, który nie ujmuje komfortu Twojego wnętrza. Dodatkowo zwróć uwagę, że jej wymiary to 15 cm (Dł.) x 59 cm (Szer.) x 65 cm (Wys.) – są idealne do Twojego stolika, by dodać przytulności do każdego pomieszczenia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Średnica: | 59 cm |
| Szerokość: | 15 cm |
| Długość: | 59 cm |
| Wysokość: | 65 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 12 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Wykończenie: | Świąteczne |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | WINTER |
| Produkt Eko: | Tak |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa stołowa winter 705943 12x dioda led biała
Nr kat. 100356916
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




