lampa biurkowa tulip 105684 fixed led 2,5w biała
Nr kat. 100423312
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Średnica: | 25 cm |
| Szerokość: | 16 cm |
| Długość: | 25 cm |
| Wysokość: | 41.50 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | DIODA/LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień świetlny : | 280 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 2 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | TULIP |
| Produkt Eko: | Tak |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Średnica: | 25 cm |
| Szerokość: | 16 cm |
| Długość: | 25 cm |
| Wysokość: | 41.50 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | DIODA/LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień świetlny : | 280 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 2 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | TULIP |
| Produkt Eko: | Tak |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa biurkowa tulip 105684 fixed led 2,5w biała
Nr kat. 100423312
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



