lampa podłogowa oslo 16130 1xe27 piaskowy drewno
Nr kat. 100591330
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy podłogowe |
|---|---|
| Szerokość: | 35 cm |
| Długość: | 80 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | OSLO |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy podłogowe |
|---|---|
| Szerokość: | 35 cm |
| Długość: | 80 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | OSLO |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa podłogowa oslo 16130 1xe27 piaskowy drewno
Nr kat. 100591330
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












