komoda yolk 2d2s
Nr kat. 100189757
opis produktu
Jeżeli szukasz mebla, który podkreśli charakter nowoczesnego wystroju to wybierz komodę o bardzo prostej konstrukcji utrzymaną w stonowanych kolor. Doskonałym wyborem zatem będzie KOMODA YOLK 2D2S BIAŁY POŁYSK, ze względu na jej estetyczny wygląd. Produkt ten cechuje się wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje stabilność i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Szuflady posiadają kulkowe prowadnice oraz pełen wysuw. Korpus został wykonany z płyty laminowanej, natomiast blat i fronty z foliowanej płyty MDF.
Komody
Meble
Meble do salonu
Komody z drzwiami i szufladami
Komody nowoczesne
Komody do salonu
Komody z 2 drzwiami
Komody glamour
Komody do sypialni
Meble do jadalni
Komody z 2 szufladami
Komody białe
Meble do sypialni
Do pokoju dziecięcego
Z drzwiami i szufladami
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Komody skandynawskie
2 szt
Meble do pokoju dziecięcego
Do jadalni
Komody do jadalni
Do salonu
2 szt
Do salonu
Do sypialni
Do sypialni
Do jadalni
Yolk
Nowoczesny
Białe
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Yolk |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | MDF foliowany |
| Kolor blatu: | Biały połysk |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 89 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały mat |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Jeżeli szukasz mebla, który podkreśli charakter nowoczesnego wystroju to wybierz komodę o bardzo prostej konstrukcji utrzymaną w stonowanych kolor. Doskonałym wyborem zatem będzie KOMODA YOLK 2D2S BIAŁY POŁYSK, ze względu na jej estetyczny wygląd. Produkt ten cechuje się wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje stabilność i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Szuflady posiadają kulkowe prowadnice oraz pełen wysuw. Korpus został wykonany z płyty laminowanej, natomiast blat i fronty z foliowanej płyty MDF.
Komody
Meble
Meble do salonu
Komody z drzwiami i szufladami
Komody nowoczesne
Komody do salonu
Komody z 2 drzwiami
Komody glamour
Komody do sypialni
Meble do jadalni
Komody z 2 szufladami
Komody białe
Meble do sypialni
Do pokoju dziecięcego
Z drzwiami i szufladami
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Komody skandynawskie
2 szt
Meble do pokoju dziecięcego
Do jadalni
Komody do jadalni
Do salonu
2 szt
Do salonu
Do sypialni
Do sypialni
Do jadalni
Yolk
Nowoczesny
Białe
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Yolk |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | MDF foliowany |
| Kolor blatu: | Biały połysk |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 89 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały mat |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda yolk 2d2s
Nr kat. 100189757
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






