komoda togo 27 2d1s portland ash czarny
Nr kat. 100575681
opis produktu
Komoda Togo 27 2d1s portland ash czarny to propozycja dla osób, które cenią połączenie nowoczesnej estetyki z wygodą oraz codzienną funkcjonalnością. Model zwraca uwagę prostą formą, wyposażony w cztery pojemne szuflady pozwala na łatwą organizację ubrań, dodatków czy domowych akcesoriów. Komoda doskonale odnajduje się w salonie, sypialni lub w garderobie, oferując wygodne miejsce do przechowywania. Wykonana z wytrzymałych, solidnych materiałów gwarantuje stabilność oraz trwałe użytkowanie, ciemne grafitowe wykończenie z widocznym usłojeniem dodaje jej charakteru i głębi.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 91 cm |
| Wysokość: | 84.2 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Jesion Portland Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Jesion Portland Czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Komoda Togo 27 2d1s portland ash czarny to propozycja dla osób, które cenią połączenie nowoczesnej estetyki z wygodą oraz codzienną funkcjonalnością. Model zwraca uwagę prostą formą, wyposażony w cztery pojemne szuflady pozwala na łatwą organizację ubrań, dodatków czy domowych akcesoriów. Komoda doskonale odnajduje się w salonie, sypialni lub w garderobie, oferując wygodne miejsce do przechowywania. Wykonana z wytrzymałych, solidnych materiałów gwarantuje stabilność oraz trwałe użytkowanie, ciemne grafitowe wykończenie z widocznym usłojeniem dodaje jej charakteru i głębi.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 91 cm |
| Wysokość: | 84.2 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Jesion Portland Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Jesion Portland Czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda togo 27 2d1s portland ash czarny
Nr kat. 100575681
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







