komoda sapori 2d3s dąb navarra
Nr kat. 100488410
Komody
Meble
Komody z 3 szufladami
Komody do salonu
Komody z 2 drzwiami
Meble do salonu
Komody z drzwiami i szufladami
Komody nowoczesne
Komody drewniane naturalne
Komody do sypialni
Do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Meble do garderoby
Z drzwiami i szufladami
Komody do garderoby
Meble do pokoju dziecięcego
Komody skandynawskie
2 szt
3 szt
Do salonu
Do sypialni
Do salonu
Komody w stylu klasycznym
Do sypialni
Do garderoby
Do garderoby
Drewniane naturalne
Nowoczesny
Japandi
Sapori
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Sapori |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 136 cm |
| Wysokość: | 87.3 cm |
| Głębokość: | 36.3 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb Navarra |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb navarra |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Komody
Meble
Komody z 3 szufladami
Komody do salonu
Komody z 2 drzwiami
Meble do salonu
Komody z drzwiami i szufladami
Komody nowoczesne
Komody drewniane naturalne
Komody do sypialni
Do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Meble do garderoby
Z drzwiami i szufladami
Komody do garderoby
Meble do pokoju dziecięcego
Komody skandynawskie
2 szt
3 szt
Do salonu
Do sypialni
Do salonu
Komody w stylu klasycznym
Do sypialni
Do garderoby
Do garderoby
Drewniane naturalne
Nowoczesny
Japandi
Sapori
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Sapori |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 136 cm |
| Wysokość: | 87.3 cm |
| Głębokość: | 36.3 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb Navarra |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb navarra |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda sapori 2d3s dąb navarra
Nr kat. 100488410
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








