komoda remi rm06 108x105x35 cm dąb evoke
Nr kat. 100440647
Komody
Meble
Komody nowoczesne
Komody do salonu
Komody z 2 drzwiami
Meble do salonu
Komody z drzwiami i szufladami
Komody drewniane naturalne
Komody do sypialni
Meble do jadalni
Komody do przedpokoju
Komody z 4 szufladami
Do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Z drzwiami i szufladami
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Meble do przedpokoju
2 szt
Meble do pokoju dziecięcego
Meble do biura lub gabinetu
Do jadalni
4 szt
Do salonu
Komody do jadalni
Do biura lub gabinetu
Do salonu
Do biura lub gabinetu
Do przedpokoju
Do jadalni
Do pokoju dziecięcego
Nowoczesny
Drewniane naturalne
Do przedpokoju
Japandi
Remi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Remi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb evoke |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 108 cm |
| Wysokość: | 105 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor frontu: | Dąb evoke |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb evoke |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Komody
Meble
Komody nowoczesne
Komody do salonu
Komody z 2 drzwiami
Meble do salonu
Komody z drzwiami i szufladami
Komody drewniane naturalne
Komody do sypialni
Meble do jadalni
Komody do przedpokoju
Komody z 4 szufladami
Do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Z drzwiami i szufladami
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Meble do przedpokoju
2 szt
Meble do pokoju dziecięcego
Meble do biura lub gabinetu
Do jadalni
4 szt
Do salonu
Komody do jadalni
Do biura lub gabinetu
Do salonu
Do biura lub gabinetu
Do przedpokoju
Do jadalni
Do pokoju dziecięcego
Nowoczesny
Drewniane naturalne
Do przedpokoju
Japandi
Remi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Remi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb evoke |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 108 cm |
| Wysokość: | 105 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor frontu: | Dąb evoke |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb evoke |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda remi rm06 108x105x35 cm dąb evoke
Nr kat. 100440647
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











