komoda oro mdf ksz107 czarne / beżowa
Nr kat. 100590326
Komody
Meble
Meble do salonu
Komody do salonu
Komody z drzwiami i szufladami
Komody z 2 drzwiami
Komody nowoczesne
Komody do sypialni
Komody glamour
Komody z 2 szufladami
Meble do sypialni
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Komody skandynawskie
Meble do biura lub gabinetu
Do biura lub gabinetu
Beżowe
Art Deco
Oro
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Oro |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Kolor blatu: | Beżowy |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Szerokość: | 107 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Beżowy |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Komody
Meble
Meble do salonu
Komody do salonu
Komody z drzwiami i szufladami
Komody z 2 drzwiami
Komody nowoczesne
Komody do sypialni
Komody glamour
Komody z 2 szufladami
Meble do sypialni
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Komody skandynawskie
Meble do biura lub gabinetu
Do biura lub gabinetu
Beżowe
Art Deco
Oro
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Oro |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Kolor blatu: | Beżowy |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Szerokość: | 107 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Beżowy |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda oro mdf ksz107 czarne / beżowa
Nr kat. 100590326
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



