komoda novado no-2 4d czarny / biel alpejska
Nr kat. 100601783
Komody
Meble
Komody nowoczesne
Meble do salonu
Komody do salonu
Komody z 4 drzwiami
Komody do sypialni
Komody glamour
Komody do przedpokoju
Komody tylko z drzwiami
Meble do sypialni
Komody białe
Do pokoju dziecięcego
Meble do garderoby
Komody do garderoby
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Art Deco
Novado - biel alpejska
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Novado - biel alpejska |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek zamkniętych: | 6 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biel alpejska |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 177 cm |
| Wysokość: | 91 cm |
| Głębokość: | 40.5 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Biel alpejska |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biel alpejska |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Komody
Meble
Komody nowoczesne
Meble do salonu
Komody do salonu
Komody z 4 drzwiami
Komody do sypialni
Komody glamour
Komody do przedpokoju
Komody tylko z drzwiami
Meble do sypialni
Komody białe
Do pokoju dziecięcego
Meble do garderoby
Komody do garderoby
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Art Deco
Novado - biel alpejska
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Novado - biel alpejska |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek zamkniętych: | 6 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biel alpejska |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 177 cm |
| Wysokość: | 91 cm |
| Głębokość: | 40.5 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Biel alpejska |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biel alpejska |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda novado no-2 4d czarny / biel alpejska
Nr kat. 100601783
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






