komoda naomi na4 2d1s orzech
Nr kat. 100508595
opis produktu
Komoda Naomi Na4 2D1S orzech to propozycja, którą docenią miłośnicy ponadczasowej elegancji. Prezentowany mebel do salonu oraz jadalni łączy elementy stylu klasycznego, kolonialnego oraz nowoczesnego. Ciemny odcień orzecha wzbogaca wzór usłojenia, który perfekcyjnie odwzorowuje naturalną strukturę drewna. Ponadto charakterystycznym elementem kolekcji Naomi są czarne panele, które wzbogacają wygląd mebli, a jednocześnie nadają im nowoczesny charakter. Powyższa oferta dotyczy komody o symetrycznym układzie. Zastosowane przeszklenie pozwala wyeksponować pamiątki, dekoracje, fotografie bądź cenne akcesoria, podświetlając przestrzeń wewnętrzną zimną barwą światła. Komoda z szufladami na lekkich i cichych prowadnicach kulowych powstała z płyty laminowanej, płyty MDF foliowanej oraz szkła hartowanego. Produkt występuje w komplecie z minimalistycznymi uchwytami w chromowanym kolorze, które wyraźnie nawiązują do współczesnych trendów aranżacyjnych.
Komody
Meble
Komody do salonu
Komody z 2 drzwiami
Komody z 3 szufladami
Meble do salonu
Komody z drzwiami i szufladami
Komody nowoczesne
Komody z 1 szufladą
Meble do jadalni
Komody do sypialni
Komody loftowe
Komody drewniane ciemne
Meble do sypialni
Do pokoju dziecięcego
Meble do garderoby
Komody do garderoby
Meble do pokoju dziecięcego
Komody do jadalni
Komody w stylu klasycznym
Naomi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Naomi |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Orzech |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 96 cm |
| Głębokość: | 39.5 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Orzech / wenge |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Orzech |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Barwa światła: | Biała zimna |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Komoda Naomi Na4 2D1S orzech to propozycja, którą docenią miłośnicy ponadczasowej elegancji. Prezentowany mebel do salonu oraz jadalni łączy elementy stylu klasycznego, kolonialnego oraz nowoczesnego. Ciemny odcień orzecha wzbogaca wzór usłojenia, który perfekcyjnie odwzorowuje naturalną strukturę drewna. Ponadto charakterystycznym elementem kolekcji Naomi są czarne panele, które wzbogacają wygląd mebli, a jednocześnie nadają im nowoczesny charakter. Powyższa oferta dotyczy komody o symetrycznym układzie. Zastosowane przeszklenie pozwala wyeksponować pamiątki, dekoracje, fotografie bądź cenne akcesoria, podświetlając przestrzeń wewnętrzną zimną barwą światła. Komoda z szufladami na lekkich i cichych prowadnicach kulowych powstała z płyty laminowanej, płyty MDF foliowanej oraz szkła hartowanego. Produkt występuje w komplecie z minimalistycznymi uchwytami w chromowanym kolorze, które wyraźnie nawiązują do współczesnych trendów aranżacyjnych.
Komody
Meble
Komody do salonu
Komody z 2 drzwiami
Komody z 3 szufladami
Meble do salonu
Komody z drzwiami i szufladami
Komody nowoczesne
Komody z 1 szufladą
Meble do jadalni
Komody do sypialni
Komody loftowe
Komody drewniane ciemne
Meble do sypialni
Do pokoju dziecięcego
Meble do garderoby
Komody do garderoby
Meble do pokoju dziecięcego
Komody do jadalni
Komody w stylu klasycznym
Naomi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Naomi |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Orzech |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 96 cm |
| Głębokość: | 39.5 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Orzech / wenge |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Orzech |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Barwa światła: | Biała zimna |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda naomi na4 2d1s orzech
Nr kat. 100508595
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






