komoda morongo mork02 3d2s dąb craft złoty / szary
Nr kat. 100525559
Komody
Meble
Komody z drzwiami i szufladami
Komody do salonu
Komody nowoczesne
Meble do salonu
Komody drewniane naturalne
Komody do sypialni
Komody z 2 szufladami
Meble do sypialni
Komody rustykalne
Komody 3 drzwiowe
Do pokoju dziecięcego
Meble do garderoby
Komody szare
Komody do garderoby
Komody industrialne
Meble do pokoju dziecięcego
Komody skandynawskie
Morongo - dąb craft / szary
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Morongo - dąb craft / szary |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Meble Wójcik |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | MDF foliowany |
| Kolor blatu: | Dąb craft złoty |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 149 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Głębokość: | 39.6 cm |
| Rodzaj obrzeża: |
|
| Kolor frontu: | Szary |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb craft złoty |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble WÓJCIK Sp. z o.o. MAZURSKA 45 82-300 ELBLĄG POLSKA k.raszewski@meblewojcik.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Komody
Meble
Komody z drzwiami i szufladami
Komody do salonu
Komody nowoczesne
Meble do salonu
Komody drewniane naturalne
Komody do sypialni
Komody z 2 szufladami
Meble do sypialni
Komody rustykalne
Komody 3 drzwiowe
Do pokoju dziecięcego
Meble do garderoby
Komody szare
Komody do garderoby
Komody industrialne
Meble do pokoju dziecięcego
Komody skandynawskie
Morongo - dąb craft / szary
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Morongo - dąb craft / szary |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Meble Wójcik |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | MDF foliowany |
| Kolor blatu: | Dąb craft złoty |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 149 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Głębokość: | 39.6 cm |
| Rodzaj obrzeża: |
|
| Kolor frontu: | Szary |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb craft złoty |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble WÓJCIK Sp. z o.o. MAZURSKA 45 82-300 ELBLĄG POLSKA k.raszewski@meblewojcik.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda morongo mork02 3d2s dąb craft złoty / szary
Nr kat. 100525559
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





