komoda minura 47 3d4s grafit / dąb natura
Nr kat. 100595282
Komody
Meble
Komody do salonu
Komody z drzwiami i szufladami
Komody nowoczesne
Meble do salonu
Komody drewniane naturalne
Komody do przedpokoju
Komody z 4 szufladami
Komody 3 drzwiowe
Meble do garderoby
Komody do garderoby
Meble do przedpokoju
Komody skandynawskie
Meble do biura lub gabinetu
Komody grafitowe
Do biura lub gabinetu
Japandi
Minura
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | Minura |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Liczba półek zamkniętych: | 9 szt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Drewno lite |
| Szerokość: | 195 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Dąb Natura / Grafit |
| Materiał korpusu: | Płyta fornirowana |
| Kolor korpusu: | Dąb natura |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
| Nowość: | Tak |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Komody
Meble
Komody do salonu
Komody z drzwiami i szufladami
Komody nowoczesne
Meble do salonu
Komody drewniane naturalne
Komody do przedpokoju
Komody z 4 szufladami
Komody 3 drzwiowe
Meble do garderoby
Komody do garderoby
Meble do przedpokoju
Komody skandynawskie
Meble do biura lub gabinetu
Komody grafitowe
Do biura lub gabinetu
Japandi
Minura
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | Minura |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Liczba półek zamkniętych: | 9 szt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Drewno lite |
| Szerokość: | 195 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Dąb Natura / Grafit |
| Materiał korpusu: | Płyta fornirowana |
| Kolor korpusu: | Dąb natura |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
| Nowość: | Tak |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda minura 47 3d4s grafit / dąb natura
Nr kat. 100595282
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








