komoda malwa w5 antracyt dąb artisan
Nr kat. 100500612
opis produktu
Komoda Malwa W5 antracyt dąb Artisan to dwukolorowy mebel do salonu, sypialni, przedpokoju oraz gabinetu, który znakomicie łączy elementy stylu loft z nowoczesnym i rustykalnym. Powyższa komoda charakteryzuje się skandynawską estetyką oraz funkcjonalnością. Model w antracytowym odcieniu korpusu uzupełniają drewnopodobne fronty. Ich ciepła barwa, jak również wzór słojów i sęków, stanowią perfekcyjne odzwierciedlenie naturalnej struktury dębu. Wysoka komoda wyposażona została w pięć szuflad na stabilnych i lekkich prowadnicach rolkowych. Nowoczesny charakter kolekcji podkreśla bezuchwytowa forma szuflad, których wygodę otwierania zapewnia frezowane wykończenie. Kolekcja wykonana została z trwałej i łatwej w pielęgnacji płyty laminowanej, która nie ulega uszkodzeniom mechanicznym ani defektom powstałym wskutek wilgoci czy środków pielęgnacyjnych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 5 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Kolor blatu: | Antracyt |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 111 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb artisan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Komoda Malwa W5 antracyt dąb Artisan to dwukolorowy mebel do salonu, sypialni, przedpokoju oraz gabinetu, który znakomicie łączy elementy stylu loft z nowoczesnym i rustykalnym. Powyższa komoda charakteryzuje się skandynawską estetyką oraz funkcjonalnością. Model w antracytowym odcieniu korpusu uzupełniają drewnopodobne fronty. Ich ciepła barwa, jak również wzór słojów i sęków, stanowią perfekcyjne odzwierciedlenie naturalnej struktury dębu. Wysoka komoda wyposażona została w pięć szuflad na stabilnych i lekkich prowadnicach rolkowych. Nowoczesny charakter kolekcji podkreśla bezuchwytowa forma szuflad, których wygodę otwierania zapewnia frezowane wykończenie. Kolekcja wykonana została z trwałej i łatwej w pielęgnacji płyty laminowanej, która nie ulega uszkodzeniom mechanicznym ani defektom powstałym wskutek wilgoci czy środków pielęgnacyjnych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 5 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Kolor blatu: | Antracyt |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 111 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb artisan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda malwa w5 antracyt dąb artisan
Nr kat. 100500612
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







