komoda evo 2d3s kaszmir / dąb castello
Nr kat. 100509322
opis produktu

Komody
Meble
Meble do salonu
Komody z 3 szufladami
Komody do salonu
Komody z 2 drzwiami
Komody z drzwiami i szufladami
Komody nowoczesne
Komody glamour
Komody do sypialni
Meble do sypialni
Do pokoju dziecięcego
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Meble do pokoju dziecięcego
Meble do biura lub gabinetu
Do biura lub gabinetu
Beżowe
Japandi
Kaszmir
Evo
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Evo |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb Castello |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Bestseller: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 183 cm |
| Wysokość: | 75.2 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Komody
Meble
Meble do salonu
Komody z 3 szufladami
Komody do salonu
Komody z 2 drzwiami
Komody z drzwiami i szufladami
Komody nowoczesne
Komody glamour
Komody do sypialni
Meble do sypialni
Do pokoju dziecięcego
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Meble do pokoju dziecięcego
Meble do biura lub gabinetu
Do biura lub gabinetu
Beżowe
Japandi
Kaszmir
Evo
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Evo |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb Castello |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Bestseller: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 183 cm |
| Wysokość: | 75.2 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda evo 2d3s kaszmir / dąb castello
Nr kat. 100509322
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




















