komoda borg 3s biała
Nr kat. 100425582
Komody
Meble
Meble do salonu
Komody nowoczesne
Komody z 3 szufladami
Komody do salonu
Meble do jadalni
Komody do sypialni
Komody tylko z szufladami
Komody białe
Do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Tylko z szufladami
Meble do pokoju dziecięcego
Do jadalni
3 szt
Komody do jadalni
Do salonu
Do salonu
Do jadalni
Nowoczesny
Białe
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Rawa |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 78.4 cm |
| Głębokość: | 38.8 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
FABRYKA MEBLI RAWA SP. Z O.O. KSIĘŻE DOMKI 41 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA obslugakomfort@rawafm.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Komody
Meble
Meble do salonu
Komody nowoczesne
Komody z 3 szufladami
Komody do salonu
Meble do jadalni
Komody do sypialni
Komody tylko z szufladami
Komody białe
Do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Tylko z szufladami
Meble do pokoju dziecięcego
Do jadalni
3 szt
Komody do jadalni
Do salonu
Do salonu
Do jadalni
Nowoczesny
Białe
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Rawa |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 78.4 cm |
| Głębokość: | 38.8 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
FABRYKA MEBLI RAWA SP. Z O.O. KSIĘŻE DOMKI 41 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA obslugakomfort@rawafm.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda borg 3s biała
Nr kat. 100425582
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










