komoda aysmetric 47 4d2s dąb wotan
Nr kat. 100628771
Komody
Meble
Komody do salonu
Meble do salonu
Komody z drzwiami i szufladami
Komody nowoczesne
Komody do sypialni
Komody z 4 drzwiami
Komody drewniane naturalne
Komody z 2 szufladami
Komody do przedpokoju
Meble do sypialni
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Meble do przedpokoju
Komody skandynawskie
Japandi
Asymetric - dąb wotan
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Asymetric - dąb wotan |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Kolor stelażu: | Dąb wotan |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 195 cm |
| Wysokość: | 78.3 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb wotan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Komody
Meble
Komody do salonu
Meble do salonu
Komody z drzwiami i szufladami
Komody nowoczesne
Komody do sypialni
Komody z 4 drzwiami
Komody drewniane naturalne
Komody z 2 szufladami
Komody do przedpokoju
Meble do sypialni
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Meble do przedpokoju
Komody skandynawskie
Japandi
Asymetric - dąb wotan
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Asymetric - dąb wotan |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Kolor stelażu: | Dąb wotan |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 195 cm |
| Wysokość: | 78.3 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb wotan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda aysmetric 47 4d2s dąb wotan
Nr kat. 100628771
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











