komoda arca 6 3d3s dąb wotan / biel arktyczna
Nr kat. 100453217
Komody
Meble
Meble do salonu
Komody z drzwiami i szufladami
Komody nowoczesne
Komody z 3 szufladami
Komody do salonu
Komody do sypialni
Komody drewniane naturalne
Komody 3 drzwiowe
Do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Komody białe
Komody do garderoby
Z drzwiami i szufladami
Meble do garderoby
Komody skandynawskie
Meble do pokoju dziecięcego
Meble do biura lub gabinetu
3 szt
3 szt
Do salonu
Do biura lub gabinetu
Do salonu
Do biura lub gabinetu
Do pokoju dziecięcego
Nowoczesny
Drewniane naturalne
Białe
Japandi
Arca
Arca
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Arca |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Dolmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Kolor stelażu: | Dąb wotan |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 94 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Biel arktyczna |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Komody
Meble
Meble do salonu
Komody z drzwiami i szufladami
Komody nowoczesne
Komody z 3 szufladami
Komody do salonu
Komody do sypialni
Komody drewniane naturalne
Komody 3 drzwiowe
Do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Komody białe
Komody do garderoby
Z drzwiami i szufladami
Meble do garderoby
Komody skandynawskie
Meble do pokoju dziecięcego
Meble do biura lub gabinetu
3 szt
3 szt
Do salonu
Do biura lub gabinetu
Do salonu
Do biura lub gabinetu
Do pokoju dziecięcego
Nowoczesny
Drewniane naturalne
Białe
Japandi
Arca
Arca
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Arca |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Dolmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Kolor stelażu: | Dąb wotan |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 94 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Biel arktyczna |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda arca 6 3d3s dąb wotan / biel arktyczna
Nr kat. 100453217
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





