kolumna prysznicowa z wylewką deante alpinia złoty połysk nac_z1am
Nr kat. 100440873

opis produktu
Deszczownica Alpinia przeznaczona jest do wanny. To doskonałe rozwiązanie pozwala w ograniczonej przestrzeni łazienki pogodzić miejsce na długie kąpiele ze strefą szybkiego prysznica. W deszczowni wannowej Alpinia bardzo ciekawie rozwiązana została kwestia przełączania wody między wylewką wannową a natryskiem. Podczas kąpieli, wylewka wannowa jest składana równolegle do ściany, co daje nam dodatkowe miejsce w wannie i pomaga uniknąć nieprzyjemnego kontaktu kolana z baterią. Aby napełnić wannę, wystarczy przekręcić wylewkę wannową w Twoją stronę i otworzyć strumień wody. Deszczownica Wannowa Alpinia to nie tylko użyteczność, ale również elegancja. Jej nowoczesny i wyszukany design doda Twojej łazience osobowości, a Ty będziesz mógł rozkoszować się najwyższym poziomem komfortu podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | alpinia |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Składana |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | NAC_Z1AM |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 111,5 X 43 X 14,5 CM |
| Waga brutto: | 8.750 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Deszczownica Alpinia przeznaczona jest do wanny. To doskonałe rozwiązanie pozwala w ograniczonej przestrzeni łazienki pogodzić miejsce na długie kąpiele ze strefą szybkiego prysznica. W deszczowni wannowej Alpinia bardzo ciekawie rozwiązana została kwestia przełączania wody między wylewką wannową a natryskiem. Podczas kąpieli, wylewka wannowa jest składana równolegle do ściany, co daje nam dodatkowe miejsce w wannie i pomaga uniknąć nieprzyjemnego kontaktu kolana z baterią. Aby napełnić wannę, wystarczy przekręcić wylewkę wannową w Twoją stronę i otworzyć strumień wody. Deszczownica Wannowa Alpinia to nie tylko użyteczność, ale również elegancja. Jej nowoczesny i wyszukany design doda Twojej łazience osobowości, a Ty będziesz mógł rozkoszować się najwyższym poziomem komfortu podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | alpinia |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Składana |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | NAC_Z1AM |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 111,5 X 43 X 14,5 CM |
| Waga brutto: | 8.750 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa z wylewką deante alpinia złoty połysk nac_z1am
Nr kat. 100440873
Cena katalogowa: 1 799 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 1 799 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Deszczownica Alpinia przeznaczona jest do wanny. To doskonałe rozwiązanie pozwala w ograniczonej przestrzeni łazienki pogodzić miejsce na długie kąpiele ze strefą szybkiego prysznica. W deszczowni wannowej Alpinia bardzo ciekawie rozwiązana została kwestia przełączania wody między wylewką wannową a natryskiem. Podczas kąpieli, wylewka wannowa jest składana równolegle do ściany, co daje nam dodatkowe miejsce w wannie i pomaga uniknąć nieprzyjemnego kontaktu kolana z baterią. Aby napełnić wannę, wystarczy przekręcić wylewkę wannową w Twoją stronę i otworzyć strumień wody. Deszczownica Wannowa Alpinia to nie tylko użyteczność, ale również elegancja. Jej nowoczesny i wyszukany design doda Twojej łazience osobowości, a Ty będziesz mógł rozkoszować się najwyższym poziomem komfortu podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | alpinia |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Składana |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | NAC_Z1AM |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 111,5 X 43 X 14,5 CM |
| Waga brutto: | 8.750 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


