kolumna prysznicowa z wylewką deante alpinia chrom połysk nac_01am
Nr kat. 100253358

opis produktu
Deszczownica Alpinia przeznaczona jest do wanny. To doskonałe rozwiązanie pozwala w ograniczonej przestrzeni łazienki pogodzić miejsce na długie kąpiele ze strefą szybkiego prysznica. W deszczowni wannowej Alpinia bardzo ciekawie rozwiązana została kwestia przełączania wody między wylewką wannową a natryskiem. Wylewka wannowa podczas kąpieli jest złożona równolegle do ściany, dzięki czemu zyskujemy dodatkowe miejsce w wannie i unikamy bolesnego uderzenia się o baterię kolanem. Aby napełnić wannę, wystarczy przekręcić wylewkę wannową do siebie i puścić strumień wody. Deszczownica Wannowa Alpinia to nie tylko funkcjonalność, ale również styl. Jej nowoczesny i elegancki design doda Twojej łazience charakteru, a Ty będziesz mógł cieszyć się najwyższym komfortem podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | alpinia |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Składana |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | NAC_01AM |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 111,5 X 43 X 14,5 CM |
| Waga brutto: | 8.750 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Rysunek techniczny
Karta techniczna
Instrukcja montazu
Atest higieniczny
Wlasciwosci uzytkowe
Warunki gwarancji
NAC_N1AM
Pielegnacja powierzchni armatura natryski - Surface care for fittings manual
czyszczenie_dysz_cleaning_nozzles_manual
Konserwacja natryski - conservation showers manual
NAC_X1AM_manual
Chrom
Deante_Gwarancja_PL
EN Atest-PZH-Natryski Baterie
PL Atest-PZH-Natryski Baterie
DWU deszczownie mieszaczowe
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Deszczownica Alpinia przeznaczona jest do wanny. To doskonałe rozwiązanie pozwala w ograniczonej przestrzeni łazienki pogodzić miejsce na długie kąpiele ze strefą szybkiego prysznica. W deszczowni wannowej Alpinia bardzo ciekawie rozwiązana została kwestia przełączania wody między wylewką wannową a natryskiem. Wylewka wannowa podczas kąpieli jest złożona równolegle do ściany, dzięki czemu zyskujemy dodatkowe miejsce w wannie i unikamy bolesnego uderzenia się o baterię kolanem. Aby napełnić wannę, wystarczy przekręcić wylewkę wannową do siebie i puścić strumień wody. Deszczownica Wannowa Alpinia to nie tylko funkcjonalność, ale również styl. Jej nowoczesny i elegancki design doda Twojej łazience charakteru, a Ty będziesz mógł cieszyć się najwyższym komfortem podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | alpinia |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Składana |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | NAC_01AM |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 111,5 X 43 X 14,5 CM |
| Waga brutto: | 8.750 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Rysunek techniczny
Karta techniczna
Instrukcja montazu
Atest higieniczny
Wlasciwosci uzytkowe
Warunki gwarancji
NAC_N1AM
Pielegnacja powierzchni armatura natryski - Surface care for fittings manual
czyszczenie_dysz_cleaning_nozzles_manual
Konserwacja natryski - conservation showers manual
NAC_X1AM_manual
Chrom
Deante_Gwarancja_PL
EN Atest-PZH-Natryski Baterie
PL Atest-PZH-Natryski Baterie
DWU deszczownie mieszaczowe
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa z wylewką deante alpinia chrom połysk nac_01am
Nr kat. 100253358
Cena katalogowa: 1 599 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 1 599 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Deszczownica Alpinia przeznaczona jest do wanny. To doskonałe rozwiązanie pozwala w ograniczonej przestrzeni łazienki pogodzić miejsce na długie kąpiele ze strefą szybkiego prysznica. W deszczowni wannowej Alpinia bardzo ciekawie rozwiązana została kwestia przełączania wody między wylewką wannową a natryskiem. Wylewka wannowa podczas kąpieli jest złożona równolegle do ściany, dzięki czemu zyskujemy dodatkowe miejsce w wannie i unikamy bolesnego uderzenia się o baterię kolanem. Aby napełnić wannę, wystarczy przekręcić wylewkę wannową do siebie i puścić strumień wody. Deszczownica Wannowa Alpinia to nie tylko funkcjonalność, ale również styl. Jej nowoczesny i elegancki design doda Twojej łazience charakteru, a Ty będziesz mógł cieszyć się najwyższym komfortem podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | alpinia |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Składana |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | NAC_01AM |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 111,5 X 43 X 14,5 CM |
| Waga brutto: | 8.750 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Rysunek techniczny
Karta techniczna
Instrukcja montazu
Atest higieniczny
Wlasciwosci uzytkowe
Warunki gwarancji
NAC_N1AM
Pielegnacja powierzchni armatura natryski - Surface care for fittings manual
czyszczenie_dysz_cleaning_nozzles_manual
Konserwacja natryski - conservation showers manual
NAC_X1AM_manual
Chrom
Deante_Gwarancja_PL
EN Atest-PZH-Natryski Baterie
PL Atest-PZH-Natryski Baterie
DWU deszczownie mieszaczowe
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


