kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną omnires y złoty połysk y1244luxlgl
Nr kat. 100243540

opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA Z BATERIĄ TERMOSTATYCZNĄ OMNIRES Y Y1244LUXLGL została wykończona w złotym kolorze. Powłoka jest wykonana dzięki technologii PVD, która gwarantuje gładką i lśniącą powierzchnię. KOLUMNA PRYSZNICOWA Z BATERIĄ TERMOSTATYCZNĄ OMNIRES Y Y1244LUXLGL obejmuje: termostatyczną baterię 2-uchwytową, okrągłą mosiężną deszczownicę o średnicy 25 cm z regulowaną wysokością, okrągłą 5-funkcyjną rączkę prysznicową oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm w osłonie PVC z końcówką antyskrętną. Przełącznik deszczownica/rączka został wbudowany w pokrętło regulacji wody. Bateria posiada blokadę gorącej wody przy 38 stopniach.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | y |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 5-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | Y1244LUXLGL |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 5.650 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA Z BATERIĄ TERMOSTATYCZNĄ OMNIRES Y Y1244LUXLGL została wykończona w złotym kolorze. Powłoka jest wykonana dzięki technologii PVD, która gwarantuje gładką i lśniącą powierzchnię. KOLUMNA PRYSZNICOWA Z BATERIĄ TERMOSTATYCZNĄ OMNIRES Y Y1244LUXLGL obejmuje: termostatyczną baterię 2-uchwytową, okrągłą mosiężną deszczownicę o średnicy 25 cm z regulowaną wysokością, okrągłą 5-funkcyjną rączkę prysznicową oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm w osłonie PVC z końcówką antyskrętną. Przełącznik deszczownica/rączka został wbudowany w pokrętło regulacji wody. Bateria posiada blokadę gorącej wody przy 38 stopniach.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | y |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 5-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | Y1244LUXLGL |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 5.650 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną omnires y złoty połysk y1244luxlgl
Nr kat. 100243540
Cena katalogowa: 3 039,99 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 3 039,99 zł/szt
1 szt.
opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA Z BATERIĄ TERMOSTATYCZNĄ OMNIRES Y Y1244LUXLGL została wykończona w złotym kolorze. Powłoka jest wykonana dzięki technologii PVD, która gwarantuje gładką i lśniącą powierzchnię. KOLUMNA PRYSZNICOWA Z BATERIĄ TERMOSTATYCZNĄ OMNIRES Y Y1244LUXLGL obejmuje: termostatyczną baterię 2-uchwytową, okrągłą mosiężną deszczownicę o średnicy 25 cm z regulowaną wysokością, okrągłą 5-funkcyjną rączkę prysznicową oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm w osłonie PVC z końcówką antyskrętną. Przełącznik deszczownica/rączka został wbudowany w pokrętło regulacji wody. Bateria posiada blokadę gorącej wody przy 38 stopniach.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | y |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 5-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | Y1244LUXLGL |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 5.650 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


