kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną omnires y chrom połysk y1244luxlcr
Nr kat. 100234602
opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA OMNIRES Y Y1244LUXLCR to propozycja wygodnej w codziennym użytkowaniu oraz funkcjonalnej baterii montowanej na ścianie, która wniesie do wnętrza elegancję, wizualną lekkość oraz rozświetlenie dzięki chromowanej powierzchni. Zestaw prysznicowy obejmuje 5-funkcyjną słuchawkę, wąż z końcówką antyskrętną, baterię termostatyczną blokująca wypływ bardzo gorącej wody, deszczownicę o regulowanej wysokości oraz drążek. Baterie i natryski Omnires zachowują nieskazitelny wygląd przy minimalnym stopniu pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 5-funkcyjna |
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolekcja: | y |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Chrom |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | Y1244LUXLCR |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 5.650 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA OMNIRES Y Y1244LUXLCR to propozycja wygodnej w codziennym użytkowaniu oraz funkcjonalnej baterii montowanej na ścianie, która wniesie do wnętrza elegancję, wizualną lekkość oraz rozświetlenie dzięki chromowanej powierzchni. Zestaw prysznicowy obejmuje 5-funkcyjną słuchawkę, wąż z końcówką antyskrętną, baterię termostatyczną blokująca wypływ bardzo gorącej wody, deszczownicę o regulowanej wysokości oraz drążek. Baterie i natryski Omnires zachowują nieskazitelny wygląd przy minimalnym stopniu pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 5-funkcyjna |
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolekcja: | y |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Chrom |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | Y1244LUXLCR |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 5.650 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną omnires y chrom połysk y1244luxlcr
Nr kat. 100234602
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie





