kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną cersanit city czarny mat s951-848
Nr kat. 100520573
opis produktu
Kolumna Prysznicowa Z Baterią Termostatyczną Cersanit City Czarny Mat S951-848 jest świetną propozycją dla osób poszukujących nowoczesnego designu i funkcjonalności. Jej minimalistyczna forma w czarnym macie doskonale wpisuje się w modne aranżacje łazienek. Kolumna wyposażona jest w baterię termostatyczną z mosiężnym korpusem, który się nie nagrzewa, okrągłą deszczownicę Slim o średnicy 25 cm oraz okrągłą 3-funkcyjną słuchawkę prysznicową z przesuwnym uchwytem. Zestaw uzupełnia wąż prysznicowy o długości 150 cm, gwarantujący wygodę użytkowania. Zastosowany system EasyClean umożliwia szybkie usunięcie osadu kamiennego z silikonowych dysz słuchawki i deszczownicy, ułatwiając ich pielęgnację.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Marka: | Cersanit |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | city |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | S951-848 |
| Waga brutto: | 4.500 kg |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kolumna Prysznicowa Z Baterią Termostatyczną Cersanit City Czarny Mat S951-848 jest świetną propozycją dla osób poszukujących nowoczesnego designu i funkcjonalności. Jej minimalistyczna forma w czarnym macie doskonale wpisuje się w modne aranżacje łazienek. Kolumna wyposażona jest w baterię termostatyczną z mosiężnym korpusem, który się nie nagrzewa, okrągłą deszczownicę Slim o średnicy 25 cm oraz okrągłą 3-funkcyjną słuchawkę prysznicową z przesuwnym uchwytem. Zestaw uzupełnia wąż prysznicowy o długości 150 cm, gwarantujący wygodę użytkowania. Zastosowany system EasyClean umożliwia szybkie usunięcie osadu kamiennego z silikonowych dysz słuchawki i deszczownicy, ułatwiając ich pielęgnację.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Marka: | Cersanit |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | city |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | S951-848 |
| Waga brutto: | 4.500 kg |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną cersanit city czarny mat s951-848
Nr kat. 100520573
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



