kolumna prysznicowa kuchinox alanis czarny/złoty pqi_b0ob
Nr kat. 100308621

opis produktu
Kolumna Prysznicowa Kuchinox Alanis Czarny/Złoty Pqi_B0ob to nowoczesna i stylowa armatura, która doskonale łączy funkcjonalność z eleganckim designem. Model mocowany jest do ściany i ma możliwość regulacji wysokości deszczowni, zwiększając komfort użytkowania. Jego solidna konstrukcja wykonana z wytrzymałych, odpornych na korozję materiałów gwarantuje estetykę oraz trwałe użytkowanie, czarna powierzchnia w zestawieniu ze złotymi elementami tworzy efektowny kontrast, podkreślając ekskluzywny charakter łazienki. Kolumna wyposażona jest w jednouchwytową baterię mieszaczową z przełącznikiem funkcji, okrągłą deszczownicę o średnicy 22 cm, 1-funkcyjną słuchawkę prysznicową z uchwytem o regulowanym kącie jej ustawienia oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm z końcówką antyskrętną. System zapobiegający osadzaniu się kamienia ułatwia czyszczenie słuchawki i deszczownicy.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Kuchinox |
|---|---|
| Kolekcja: | alanis |
| Kolor: | Czarny/złoty |
| Wykończenie powłoki: | Mat/połysk |
| Technologia koloru: |
|
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 22 CM |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kod producenta: | PQI_B0OB |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 41 X 14 X 80 CM |
| Waga brutto: | 4.840 kg |
| Dostawca: | Kuchinox |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA bok@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Kolumna Prysznicowa Kuchinox Alanis Czarny/Złoty Pqi_B0ob to nowoczesna i stylowa armatura, która doskonale łączy funkcjonalność z eleganckim designem. Model mocowany jest do ściany i ma możliwość regulacji wysokości deszczowni, zwiększając komfort użytkowania. Jego solidna konstrukcja wykonana z wytrzymałych, odpornych na korozję materiałów gwarantuje estetykę oraz trwałe użytkowanie, czarna powierzchnia w zestawieniu ze złotymi elementami tworzy efektowny kontrast, podkreślając ekskluzywny charakter łazienki. Kolumna wyposażona jest w jednouchwytową baterię mieszaczową z przełącznikiem funkcji, okrągłą deszczownicę o średnicy 22 cm, 1-funkcyjną słuchawkę prysznicową z uchwytem o regulowanym kącie jej ustawienia oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm z końcówką antyskrętną. System zapobiegający osadzaniu się kamienia ułatwia czyszczenie słuchawki i deszczownicy.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Kuchinox |
|---|---|
| Kolekcja: | alanis |
| Kolor: | Czarny/złoty |
| Wykończenie powłoki: | Mat/połysk |
| Technologia koloru: |
|
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 22 CM |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kod producenta: | PQI_B0OB |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 41 X 14 X 80 CM |
| Waga brutto: | 4.840 kg |
| Dostawca: | Kuchinox |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA bok@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa kuchinox alanis czarny/złoty pqi_b0ob
Nr kat. 100308621
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Kolumna Prysznicowa Kuchinox Alanis Czarny/Złoty Pqi_B0ob to nowoczesna i stylowa armatura, która doskonale łączy funkcjonalność z eleganckim designem. Model mocowany jest do ściany i ma możliwość regulacji wysokości deszczowni, zwiększając komfort użytkowania. Jego solidna konstrukcja wykonana z wytrzymałych, odpornych na korozję materiałów gwarantuje estetykę oraz trwałe użytkowanie, czarna powierzchnia w zestawieniu ze złotymi elementami tworzy efektowny kontrast, podkreślając ekskluzywny charakter łazienki. Kolumna wyposażona jest w jednouchwytową baterię mieszaczową z przełącznikiem funkcji, okrągłą deszczownicę o średnicy 22 cm, 1-funkcyjną słuchawkę prysznicową z uchwytem o regulowanym kącie jej ustawienia oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm z końcówką antyskrętną. System zapobiegający osadzaniu się kamienia ułatwia czyszczenie słuchawki i deszczownicy.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Kuchinox |
|---|---|
| Kolekcja: | alanis |
| Kolor: | Czarny/złoty |
| Wykończenie powłoki: | Mat/połysk |
| Technologia koloru: |
|
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 22 CM |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kod producenta: | PQI_B0OB |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 41 X 14 X 80 CM |
| Waga brutto: | 4.840 kg |
| Dostawca: | Kuchinox |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA bok@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


