kabina prysznicowa cersanit crea 140x90x200 prostokątna uniwersalna przesuwna chrom transparentne s601-291
Nr kat. 100467217

opis produktu
Znakomitą propozycją dla miłośników wygody i nowoczesnego stylu w łazience jest Kabina Prysznicowa Cersanit Crea 140x90x200 Prostokątna Uniwersalna Przesuwna Chrom Transparentne S601-291. Wykonana z przezroczystego szkła o grubości 8 mm wykazuje wysoką odpornością na uszkodzenia, powierzchnia szkła pokryta jest specjalną powłoką ułatwiającą czyszczenie. Kabina wyróżnia się przesuwnym systemem drzwi, który pozwala zaoszczędzić miejsce, a także zapewnia swobodny dostęp, eleganckie profile w kolorze chromu nadają całości modnego charakteru, tworząc estetyczny i spójny wygląd wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny kwadratowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Crea |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Liczba drzwi: | Pojedyncze |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Tak |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 102 kg |
| Symbol producenta: | S601-291 |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Znakomitą propozycją dla miłośników wygody i nowoczesnego stylu w łazience jest Kabina Prysznicowa Cersanit Crea 140x90x200 Prostokątna Uniwersalna Przesuwna Chrom Transparentne S601-291. Wykonana z przezroczystego szkła o grubości 8 mm wykazuje wysoką odpornością na uszkodzenia, powierzchnia szkła pokryta jest specjalną powłoką ułatwiającą czyszczenie. Kabina wyróżnia się przesuwnym systemem drzwi, który pozwala zaoszczędzić miejsce, a także zapewnia swobodny dostęp, eleganckie profile w kolorze chromu nadają całości modnego charakteru, tworząc estetyczny i spójny wygląd wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny kwadratowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Crea |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Liczba drzwi: | Pojedyncze |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Tak |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 102 kg |
| Symbol producenta: | S601-291 |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa cersanit crea 140x90x200 prostokątna uniwersalna przesuwna chrom transparentne s601-291
Nr kat. 100467217
Cena katalogowa: 3 505 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 3 505 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Znakomitą propozycją dla miłośników wygody i nowoczesnego stylu w łazience jest Kabina Prysznicowa Cersanit Crea 140x90x200 Prostokątna Uniwersalna Przesuwna Chrom Transparentne S601-291. Wykonana z przezroczystego szkła o grubości 8 mm wykazuje wysoką odpornością na uszkodzenia, powierzchnia szkła pokryta jest specjalną powłoką ułatwiającą czyszczenie. Kabina wyróżnia się przesuwnym systemem drzwi, który pozwala zaoszczędzić miejsce, a także zapewnia swobodny dostęp, eleganckie profile w kolorze chromu nadają całości modnego charakteru, tworząc estetyczny i spójny wygląd wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny kwadratowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Crea |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Liczba drzwi: | Pojedyncze |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Tak |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 102 kg |
| Symbol producenta: | S601-291 |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


