kabina prysznicowa cersanit crea 100x90x200 prostokątna prawa chrom transparentne s601-289
Nr kat. 100467213
opis produktu
Kabina Prysznicowa Cersanit Crea 100x90x200 Prostokątna Prawa Chrom Transparentne S601-289 to funkcjonalne rozwiązanie, które zapewnia wygodną przestrzeń kąpielową. Zbudowana z przezroczystego szkła o grubości 8 mm gwarantuje trwałość, solidną konstrukcję oraz bezpieczeństwo, dzięki specjalnej powłoce zastosowanej na szkle jest łatwa w czyszczeniu, zapobiegając osadzaniu się kamienia. Prezentowana kabina wyposażona jest w praktyczne uchylne drzwi, jej profile w kolorze chromu nadają elegancki, nowoczesny charakter, doskonale wpasowując się w różne aranżacje łazienek.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Crea |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 88 kg |
| Symbol producenta: | S601-289 |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kabina Prysznicowa Cersanit Crea 100x90x200 Prostokątna Prawa Chrom Transparentne S601-289 to funkcjonalne rozwiązanie, które zapewnia wygodną przestrzeń kąpielową. Zbudowana z przezroczystego szkła o grubości 8 mm gwarantuje trwałość, solidną konstrukcję oraz bezpieczeństwo, dzięki specjalnej powłoce zastosowanej na szkle jest łatwa w czyszczeniu, zapobiegając osadzaniu się kamienia. Prezentowana kabina wyposażona jest w praktyczne uchylne drzwi, jej profile w kolorze chromu nadają elegancki, nowoczesny charakter, doskonale wpasowując się w różne aranżacje łazienek.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Crea |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 88 kg |
| Symbol producenta: | S601-289 |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa cersanit crea 100x90x200 prostokątna prawa chrom transparentne s601-289
Nr kat. 100467213
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





