gres corn grey 9,8x28,8 cersanit
Nr kat. 100186750
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.990 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Corn |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 29.8 cm |
| Szerokość: | 9.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 9,8X29,8 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.990 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Corn |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 29.8 cm |
| Szerokość: | 9.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 9,8X29,8 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres corn grey 9,8x28,8 cersanit
Nr kat. 100186750
Niezbędne do montażu



