gres calacatta marble white polished rectified 60x120 opoczno
Nr kat. 100493842






opis produktu
Gres Calacatta Marble White Polished Rectified 60x120 Opoczno to płytka ceramiczna o prostokątnym formacie inspirowana wyglądem marmuru w białym kolorze z szarymi żyłkami, jej polerowana, gładka powierzchnia daje charakterystyczny połysk i jest bardzo elegancka, nadając przestrzeni ekskluzywny charakter. Gres jest idealny do wykorzystania zarówno na ścianach, jak i na podłodze, cechuje się odpornością na mróz, a dzięki rektyfikowanym krawędziom umożliwia zastosowanie minimalnych spoin, pozwalając uzyskać nowoczesne, estetyczne wykończenie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 7 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Calacatta Marble |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Poler |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu
Gres Calacatta Marble White Polished Rectified 60x120 Opoczno to płytka ceramiczna o prostokątnym formacie inspirowana wyglądem marmuru w białym kolorze z szarymi żyłkami, jej polerowana, gładka powierzchnia daje charakterystyczny połysk i jest bardzo elegancka, nadając przestrzeni ekskluzywny charakter. Gres jest idealny do wykorzystania zarówno na ścianach, jak i na podłodze, cechuje się odpornością na mróz, a dzięki rektyfikowanym krawędziom umożliwia zastosowanie minimalnych spoin, pozwalając uzyskać nowoczesne, estetyczne wykończenie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 7 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Calacatta Marble |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Poler |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres calacatta marble white polished rectified 60x120 opoczno
Nr kat. 100493842
Cena katalogowa: 350,31 zł/m2
Wpisz powierzchnię:
m2
1,44m21 paczka

Cena katalogowa: 350,31 zł/m2
1,44m21 paczka



Cena katalogowa: 350,31 zł/m2
Wpisz powierzchnię:
m2
1,44m21 paczka

Cena katalogowa: 350,31 zł/m2
1,44m21 paczka



opis produktu
Gres Calacatta Marble White Polished Rectified 60x120 Opoczno to płytka ceramiczna o prostokątnym formacie inspirowana wyglądem marmuru w białym kolorze z szarymi żyłkami, jej polerowana, gładka powierzchnia daje charakterystyczny połysk i jest bardzo elegancka, nadając przestrzeni ekskluzywny charakter. Gres jest idealny do wykorzystania zarówno na ścianach, jak i na podłodze, cechuje się odpornością na mróz, a dzięki rektyfikowanym krawędziom umożliwia zastosowanie minimalnych spoin, pozwalając uzyskać nowoczesne, estetyczne wykończenie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 7 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Calacatta Marble |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Poler |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieNiezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


