glazura triasso light beige mat rectified 29x89 opoczno
Nr kat. 100465687
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 11 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.290 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Triasso |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 89 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 11 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.290 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Triasso |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 89 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura triasso light beige mat rectified 29x89 opoczno
Nr kat. 100465687
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu












