glazura stay classy ps804 white glossy 29,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100156815

opis produktu
Oryginalne połączenie nowoczesnych i klasycznych wzorów płytek z kolekcji STAY CLASSY, pozytywnie wpływa na stylistykę aranżacyjną wnętrza pomieszczenia łazienkowego. Faktura płytek GLAZURA STAY CLASSY PS804 WHITE GLOSSY 29,8X59,8 CERSANIT imituje naturalny kamień o jasnej kolorystyce, stylizowany pięknymi żyłkami, co perfekcyjnie wpisuje się aktualne trendy designerskie. Gres zabezpieczono przed zaplamieniem, co sprawia, że utrzymanie go w nieskazitelnej czystości jest niezwykle łatwe. Zapewnia to także dodatkową wygodę podczas codziennego użytkowania. Jednocześnie, surowy wzór kamienia o połyskującej powierzchni można idealnie połączyć z innymi elementami z kolekcji STAY CLASSY.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.25 m2 |
| Dostawca: | Cersanit |
| Kolekcja: | Stay Classy |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Połysk |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Oryginalne połączenie nowoczesnych i klasycznych wzorów płytek z kolekcji STAY CLASSY, pozytywnie wpływa na stylistykę aranżacyjną wnętrza pomieszczenia łazienkowego. Faktura płytek GLAZURA STAY CLASSY PS804 WHITE GLOSSY 29,8X59,8 CERSANIT imituje naturalny kamień o jasnej kolorystyce, stylizowany pięknymi żyłkami, co perfekcyjnie wpisuje się aktualne trendy designerskie. Gres zabezpieczono przed zaplamieniem, co sprawia, że utrzymanie go w nieskazitelnej czystości jest niezwykle łatwe. Zapewnia to także dodatkową wygodę podczas codziennego użytkowania. Jednocześnie, surowy wzór kamienia o połyskującej powierzchni można idealnie połączyć z innymi elementami z kolekcji STAY CLASSY.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.25 m2 |
| Dostawca: | Cersanit |
| Kolekcja: | Stay Classy |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Połysk |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura stay classy ps804 white glossy 29,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100156815
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Oryginalne połączenie nowoczesnych i klasycznych wzorów płytek z kolekcji STAY CLASSY, pozytywnie wpływa na stylistykę aranżacyjną wnętrza pomieszczenia łazienkowego. Faktura płytek GLAZURA STAY CLASSY PS804 WHITE GLOSSY 29,8X59,8 CERSANIT imituje naturalny kamień o jasnej kolorystyce, stylizowany pięknymi żyłkami, co perfekcyjnie wpisuje się aktualne trendy designerskie. Gres zabezpieczono przed zaplamieniem, co sprawia, że utrzymanie go w nieskazitelnej czystości jest niezwykle łatwe. Zapewnia to także dodatkową wygodę podczas codziennego użytkowania. Jednocześnie, surowy wzór kamienia o połyskującej powierzchni można idealnie połączyć z innymi elementami z kolekcji STAY CLASSY.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.25 m2 |
| Dostawca: | Cersanit |
| Kolekcja: | Stay Classy |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Połysk |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieNiezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


