glazura stardust black 32,8x89,8 tubądzin
Nr kat. 100591538
opis produktu
Glazura Stardust Black z kolekcji Stardust marki Tubądzin wyróżnia się głęboką czernią i eleganckim formatem 32,8x89,8 cm. Ceramiczne płytki o grubości 10 mm gwarantują trwałość i stabilność montażu na ścianie. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Monokolorowa czerń doskonale komponuje się z różnymi stylami aranżacji, od minimalistycznych po klasyczne. Uniwersalne zastosowanie sprawdza się w kuchni, łazience, salonie czy przedpokoju, nadając wnętrzom wyrafinowany charakter. Polska produkcja zapewnia najwyższą jakość wykonania, potwierdzoną 6-letnią gwarancją. Prostokątny kształt optycznie wydłuża ściany, dodając przestrzeni lekkości. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących ponadczasowej elegancji w czystej formie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.770 |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Stardust |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 89.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 32.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Wykończenie: | Połysk |
| Grupa rozmiarowa: | 30x90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Glazura Stardust Black z kolekcji Stardust marki Tubądzin wyróżnia się głęboką czernią i eleganckim formatem 32,8x89,8 cm. Ceramiczne płytki o grubości 10 mm gwarantują trwałość i stabilność montażu na ścianie. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Monokolorowa czerń doskonale komponuje się z różnymi stylami aranżacji, od minimalistycznych po klasyczne. Uniwersalne zastosowanie sprawdza się w kuchni, łazience, salonie czy przedpokoju, nadając wnętrzom wyrafinowany charakter. Polska produkcja zapewnia najwyższą jakość wykonania, potwierdzoną 6-letnią gwarancją. Prostokątny kształt optycznie wydłuża ściany, dodając przestrzeni lekkości. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących ponadczasowej elegancji w czystej formie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.770 |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Stardust |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 89.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 32.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Wykończenie: | Połysk |
| Grupa rozmiarowa: | 30x90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura stardust black 32,8x89,8 tubądzin
Nr kat. 100591538
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu






