glazura mauritius grey glossy rectified 32,8x89,8 arte
Nr kat. 100362249

opis produktu
Jeśli szukasz doskonałego połączenia, połyskującej szarości z wzorem kamienia, to Glazura Mauritius Grey Glossy Rectified 32.8x89.8 Arte jest dla Ciebie. Jej prostokątny kształt o wielkości 32.8 x 89.8 cm znakomicie sprawdza się jako element dekoracyjny ścian w łazience czy kuchni. Kolekcja Mauritius upiększy je w sposób unikalny, nie tylko nada Twojemu miejscu niepowtarzalnego charakteru, ale także uatrakcyjni wygląd wnętrza. Oferowana płytka jest odporna na zarysowania, odbarwienia i uszkodzenia mechaniczne. Rektyfikowana Glazura Mauritius Grey Glossy Rectified 32.8x89.8 Arte o gładkiej powierzchni z połyskiem wniesie do pomieszczeń klasę i przestronność.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Typ produktu: | Glazura |
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.770 |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Maurutius |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 89.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 32.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 33X90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Jeśli szukasz doskonałego połączenia, połyskującej szarości z wzorem kamienia, to Glazura Mauritius Grey Glossy Rectified 32.8x89.8 Arte jest dla Ciebie. Jej prostokątny kształt o wielkości 32.8 x 89.8 cm znakomicie sprawdza się jako element dekoracyjny ścian w łazience czy kuchni. Kolekcja Mauritius upiększy je w sposób unikalny, nie tylko nada Twojemu miejscu niepowtarzalnego charakteru, ale także uatrakcyjni wygląd wnętrza. Oferowana płytka jest odporna na zarysowania, odbarwienia i uszkodzenia mechaniczne. Rektyfikowana Glazura Mauritius Grey Glossy Rectified 32.8x89.8 Arte o gładkiej powierzchni z połyskiem wniesie do pomieszczeń klasę i przestronność.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Typ produktu: | Glazura |
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.770 |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Maurutius |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 89.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 32.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 33X90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura mauritius grey glossy rectified 32,8x89,8 arte
Nr kat. 100362249
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 139 zł/m2-35%
Wpisz powierzchnię:
m2
1,77m21 paczka

1,77m21 paczka



Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 139 zł/m2-35%
Wpisz powierzchnię:
m2
1,77m21 paczka

1,77m21 paczka



opis produktu
Jeśli szukasz doskonałego połączenia, połyskującej szarości z wzorem kamienia, to Glazura Mauritius Grey Glossy Rectified 32.8x89.8 Arte jest dla Ciebie. Jej prostokątny kształt o wielkości 32.8 x 89.8 cm znakomicie sprawdza się jako element dekoracyjny ścian w łazience czy kuchni. Kolekcja Mauritius upiększy je w sposób unikalny, nie tylko nada Twojemu miejscu niepowtarzalnego charakteru, ale także uatrakcyjni wygląd wnętrza. Oferowana płytka jest odporna na zarysowania, odbarwienia i uszkodzenia mechaniczne. Rektyfikowana Glazura Mauritius Grey Glossy Rectified 32.8x89.8 Arte o gładkiej powierzchni z połyskiem wniesie do pomieszczeń klasę i przestronność.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Typ produktu: | Glazura |
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.770 |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Maurutius |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 89.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 32.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 33X90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieNiezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


