glazura margaret white glossy rectified 32,8x89,8 arte
Nr kat. 100356203


opis produktu
Glazura Margaret White Glossy Rectified 32.8x89.8 Arte jest prostokątną białą płytką ceramiczną. Gładkie, połyskliwe jej wykończenie to jedno z głównych atutów kolekcji Margaret. Płytki to idealny surowiec dający się wykorzystywać do aranżacji ścian w pomieszczeniach. Imitujące kamień, stanowią niesamowite połączenie funkcjonalności i modnego wyglądu. Na tle innych produktów wyróżnia je zaskakujące zdobienie, które nadaje ścianom unikalny styl. Zapewnia on balans przy montażu oraz umożliwia tworzenie różnych wzorów. Glazura Margaret White Glossy Rectified 32.8x89.8 Arte jest produktem o niebanalnym charakterze, idealnym dla osób, które cenią wysoką jakość wraz z dekoracją ścian.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.770 |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Margaret |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 89.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 32.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 33X90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Glazura Margaret White Glossy Rectified 32.8x89.8 Arte jest prostokątną białą płytką ceramiczną. Gładkie, połyskliwe jej wykończenie to jedno z głównych atutów kolekcji Margaret. Płytki to idealny surowiec dający się wykorzystywać do aranżacji ścian w pomieszczeniach. Imitujące kamień, stanowią niesamowite połączenie funkcjonalności i modnego wyglądu. Na tle innych produktów wyróżnia je zaskakujące zdobienie, które nadaje ścianom unikalny styl. Zapewnia on balans przy montażu oraz umożliwia tworzenie różnych wzorów. Glazura Margaret White Glossy Rectified 32.8x89.8 Arte jest produktem o niebanalnym charakterze, idealnym dla osób, które cenią wysoką jakość wraz z dekoracją ścian.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.770 |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Margaret |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 89.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 32.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 33X90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura margaret white glossy rectified 32,8x89,8 arte
Nr kat. 100356203
Wpisz powierzchnię:
m2
1,77m21 paczka

1,77m21 paczka



Wpisz powierzchnię:
m2
1,77m21 paczka

1,77m21 paczka



opis produktu
Glazura Margaret White Glossy Rectified 32.8x89.8 Arte jest prostokątną białą płytką ceramiczną. Gładkie, połyskliwe jej wykończenie to jedno z głównych atutów kolekcji Margaret. Płytki to idealny surowiec dający się wykorzystywać do aranżacji ścian w pomieszczeniach. Imitujące kamień, stanowią niesamowite połączenie funkcjonalności i modnego wyglądu. Na tle innych produktów wyróżnia je zaskakujące zdobienie, które nadaje ścianom unikalny styl. Zapewnia on balans przy montażu oraz umożliwia tworzenie różnych wzorów. Glazura Margaret White Glossy Rectified 32.8x89.8 Arte jest produktem o niebanalnym charakterze, idealnym dla osób, które cenią wysoką jakość wraz z dekoracją ścian.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.770 |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Margaret |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 89.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 32.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 33X90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieNiezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


